Про нас

Про нас

Власне виробництво LED екранів і торгового обладнання

Для нас Ви не просто клієнти, для нас Ви - партнери.   Ваш успіх — наш успіх. Ваш розвиток, зростання, досягнення поставлених комерційних і матеріальних цілей — наша мета. 

Головна місія FFC — бачити Вас щасливими.

Сучасне обладнання та актуальні проекти, команда компетентних фахівців з досвідом роботи більш ніж 10 років — наші головні інструменти для досягнення успіху.

Хто ми

Про нас

Компанія FFC представлена на українському ринку більше десяти років.
Наша компанія спеціалізується на комплексних рішеннях по виробництву, монтажу та сервісу світлодіодних LED-екранів, вивісок з рухомим рядком, торгового обладнання, а також на виробництві корпусних меблів для дому, офісу та торгівлі.
За час нашої роботи було успішно реалізовано понад 3 000 різнопланових проектів: починаючи від рухомого рядка, повноколірної вивіски та закінчуючи нестандартними проектами з використанням LED-екранів і комплексними проектами меблiв для кухнi, офicу та магазину


Власне виробництво компанії розташоване в Києві та Дніпрі. Досвідчений персонал FFC використовує тільки перевірені технології та якісні комплектуючі, завдяки чому наші партнери завжди отримують гарантовано якісний продукт.