Фасадні вивіски

Фасадні вивіски-букви - популярний тип зовнішньої презентації логотипу та назви компанії. Літери яскраві, ефектні, легкі, енергозберігаючі й довговічні, - що є комплексом безперечних переваг. Букви візуально доступні для огляду практично з будь-якого ракурсу. Завдяки продуманій системі підсвічування, їх видно в будь-який час доби.

 

Сучасна фасадна вивіска для магазину, ресторану або громадської установи - це не тільки гарний декор, але й світло, що привертає та утримує увагу потенційних клієнтів, покупців.

Виготовлення фасадних вивісок - одна з провідних спеціалізацій компанії FFC, що є відповідальним виробником якісної й недорогої продукції.

 

Різновиди фасадних вивісок

  • Сяючі літери. Найпоширеніший тип фасадної вивіски. Літери виготовляються з довговічних матеріалів: пластик, оргскло, метал. Підсвічування створюється за допомогою світлодіодів. Воно може бути лицьовим і контурним. За рахунок застосування контурного підсвічування досягається ефект «паріння» літер на поверхні фасаду;

  • Букви з пластику. Для їх виробництва використовується білий або кольоровий акрил. Букви можуть бути плоскими чи об'ємними. Також для обклеювання букв може застосовуватися плівка оракал з будь-яким надрукованим на ній зображенням;

  • Букви з монолітного полікарбонату - один з найдоступніших і довговічних типів вивісок. Цей матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання - не вигоряє, до вологи - не деформується, до низьких і високих температур, механічних пошкоджень та інших деструктивних факторів. Найчастіше з полікарбонату замовляють вивіски без підсвічування. Також можливо виготовити букви із прозорого полікарбонату з контурного підсвічуванням. 

 

Сяючі літери замовляють як гіпермаркети, так і невеликі магазини, кафе, адже вони допомагають виділити об'єкт на тлі інших. Сяючі літери характеризуються тривалим періодом служби без технічного обслуговування, привабливим дизайном і відносно недорогою вартістю.

 

Конструктивні особливості сяючих вивісок на магазин

Найчастіше верхня частина букв виготовляється з акрилу, а борт - з ПВХ або акрилу, проте можливі будь-які варіації поєднання матеріалів. Акрил зручний тим, що його можна тонувати за допомогою плівки оракал. Комбінація відтінків і кольорів дозволяє вам замовити вивіску на магазин індивідуального дизайну.

 

Також популярні вироби з контурним підсвічуванням, що створює гарний сяючий ореол навколо літер. При цьому букви можуть бути зроблені з будь-якого матеріалу, що не пропускає світло. Такі вивіски виглядають дуже елегантно і стильно.

 

Переваги замовлення інтер'єрної вивіски в компанії FFC

  • Комплекс послуг «під ключ» з виробництвом і установкою;

  • Висока якість матеріалів, конструкції;

  • Стійкість до атмосферних явищ;

  • Оригінальний дизайн;

  • Доступна цінова політика.

 

Щоб замовити фасадну вивіску, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони допоможуть вам визначитися з розміром, відповідними матеріалами й дизайном, який в свою чергу допоможе залучити увагу цільової аудиторії.

 

Замовити креативну вивіску для магазину в компанії FFC - ваш фасад стане ефективним інструментом позиціонування на ринку і розширення клієнтської аудиторії.