Інтер'єрнi вивіски

Вивіска в інтер'єрі магазину у вигляді сяючих літер на стіні ефектно презентує бренд, підкреслює імідж компанії та  привертає увагу покупців. Замовити вивіску в магазин, ресторан, або в ТРЦ ви можете в нашій компанії FFC.

Найчастіше об'ємні букви з підсвічуванням використовують в якості логотипу, проте це також може бути гасло або девіз компанії. Найбільш поширений тип вивіски - об'ємні букви, вмонтовані на акрилову або металеву основу. Замовити об'ємні літери можна будь-якої форми та будь-якого дизайну, тому не дивно, що вони користуються високою популярністю.

 

Креативні, яскраві, якісні вивіски, замовлені в FFC, стануть гідною прикрасою інтер'єру, піднімуть імідж, стануть символом, що асоціюється у покупців з необхідною їм продукцією.

 

Сяючі інтер'єрні вивіски

Це літери з персональним підсвічуванням, створеним зі світлодіодів. Підсвічування може бути контурним або лицьовим. Безпосередньо світлові літери виготовляються з полікарбонату та  акрилового скла. Вибір матеріалу залежить від розміру вивіски, типу системи підсвічування та  особливостей приміщення, в якому вона буде встановлена.

  • Букви з лицьовим підсвічуванням - верхня частина букв підсвічується, а бокові контури літер залишаються затемненими;

  • Букви з контурним підсвічуванням - проекція світлового джерела на стіну, внаслідок чого літери опиняються у світловому ореолі;

  • Світлове панно у вигляді плоских або об'ємних літер. Каркас для букв виготовляється з алюмінієвого профілю.

 

Інтер'єрні вивіски без підсвічування

Вартість вивіски безпосередньо залежить від виду і матеріалу, саме  тому ціна  індивідуальна для кожного виробу. Процес виготовлення об'ємних букв, в залежності від складності, займає від 1 тижня. Спільна робота з нашими дизайнерами-інженерами допоможе вам розробити інтер'єрну вивіску, яка буде ідеально пасувати під стиль оформлення приміщення.

 

Переваги замовлення інтер'єрної вивіски в компанії FFC:

  • Увесь цикл виробництва з виготовленням та  встановленням;

  • Висока міцність і довговічність;

  • Дизайн, що запам'ятовується;

  • Прийнятна вартість.

 

Якщо у вас залишилися питання - зв'яжіться з нашими менеджерами.

 

Інтер'єрні вивіски виробництва компанії FFC - дієва маркетингова стратегія, яка буде працювати на підвищення прибутковості вашого бізнесу.