Меблi

Оселя — це місце, яке асоціюється у кожного  з теплом, затишком, ароматом свіжої кави, улюбленим кріслом і цокітом годинника.

 

Все це можна назвати збірним поняттям — атмосфера.

 

Її обумовлює загальний стан кімнати, її дизайн, і найголовніше — меблі.

 

Компанія FFC пропонує своїм партнерам виготовлення домашніх корпусних меблів на замовлення будь-якої складності.

Головна особливість корпусних меблів в тому, що вони збираються на твердій основі - корпусі, звідки й походить їх назва.  Варіанти збірки абсолютно індивідуальні й ви можете вибрати з цілого меблевого «конструктора» -  кожен може створити свій власний проект, а наші дизайнери врахують ваші особисті вподобання і запропонують оптимальний для вашого планування варіант корпусних меблів за індивідуальними розмірами.

 

Всі вищеописані переваги корпусних меблів на замовлення, або, як їх ще називають - модульні меблі - дозволяють вам придбати кухонний гарнітур тільки з необхідних вам елементів згідно з вашим дизайном, площею і задумом.

 

Корпусні меблі для офісу - також зручний варіант, який дозволяє створити індивідуальне робоче місце для кожного співробітника, не порушуючи при цьому загальний стиль інтер'єру.

 

Якісні матеріали, стильна фурнітура та власне сучасне виробництво дозволяють FFC пропонувати своїм партнерам тільки високоякісні корпусні меблі за індивідуальними замірами з гарантією  та сервісним обслуговуванням.