Меблi

Оселя - це місце, яке асоціюється у кожного з нас з теплом, затишком, ароматом свіжої кави, улюбленим кріслом і ходом годинника.

 

Все це можна назвати одним поняттям - атмосфера.

 

Її обумовлює загальна обстановка кімнати, її дизайн, і, найголовніше, меблі.

 

Компанія FFC пропонує своїм партнерам виготовлення домашніх корпусних меблів на замовлення будь-якої складності.

Головна особливість корпусних меблів в тому, що вона збирається на твердій основі - корпусі, звідки й походить її назва. Варіанти збірки абсолютно індивідуальні і ви зможете вибрати з цілого меблевого «конструктора» - і кожен зможе створити свій власний проект, а наші дизайнери врахують ваші особисті вподобання і запропонують оптимальний для вашого планування варіант корпусних меблів за індивідуальними розсмірами.

 

Всі вищеописані переваги корпусних меблів на замовлення, або, як їх ще називають - модульні меблі - дозволяють вам придбати кухонний гарнітур тільки з необхідних вам елементів згідно з вашим дизайном, площею і задумкою.

 

Корпусні меблі для офісу - також зручний варіант, який дозволяє створити індивідуальне робоче місце для кожного співробітника, не порушуючи при цьому загальний стиль інтер'єру.

 

Якісні матеріали, стильна фурнітура та власне сучасне виробництво дозволяють FFC пропонувати своїм партнерам тільки високоякісні корпусні меблі за індивідуальними вимірами з гарантією і сервісним обслуговуванням.