Острівці

У кожному місті є значна  кількість торгових центрів і великих супермаркетів, на території яких розміщені «острівці» в центрі пішохідної зони. Це вигідна та функціональна форма  організації комерційної діяльності.  Саме тому сьогодні придбати  торговий острівець бажає більшість підприємців.

Асортимент товарів, які можна успішно продавати на острівцях в ТЦ  досить обширний.

Конструкція острівця — це замкнута торгова зона у вигляді скляної вітрини, яка  розділена на безліч функціональних зон. Це дозволяє вважати острівець невеликим магазином, що вміщує достатній обсяг продукції, обладнаний полицями та місцем для продавця.

 

Переваги торгівлі на острівцях

 • Ергономічне використання простору - острівці не займають багато місця, що скорочує витрати за  оренду;

 • Вартість відкриття або «запуску» торгової точки набагато дешевше, ніж повноцінного магазину;

 • Незважаючи на незначний займаний простір, торговий острівець вміщує велику кількість товарів;

 • Завдяки добре продуманій конструкції, забезпечується повноцінний огляд товарів з різних сторін, що призводить до зростання продажів.

 

Конструкційні особливості торгових острівців в супермаркеті або ТЦ

Торгова стійка острівець - це модульна конструкція, яка легко трансформується, розбирається і переміщується. Купити острівець для торгівлі можна будь-якої форми: прямокутної, квадратної, овальної, напівсферичної, асиметричної.

Фахівці нашої компанії створять функціональний дизайн острівця, щоб він став для вас привабливою і рентабельною торговою точкою.

Вартість острівця залежить від складності конструкції та використаних матеріалів. Наші фахівці завжди намагаються оптимізувати технічні можливості з побажаннями замовника і наявним бюджетом, що сприяє виготовленню доступного виробу.

 

Функціональні та конструкційні «плюси» острівців

 • Потужний потік потенційних покупців - дані торгові точки розміщуються в пішохідних зонах, де проходить величезна кількість людей;

 • Процес виготовлення торгових острівців в супермаркет або ТЦ займає від 2 до 4 тижнів, в залежності від складності проекту;

 • Мобільність. Завдяки модульній конструкції, острівець можна переміщувати по торговому майданчику або в інші ТЦ.

 

Виготовлення острівця для торгового центру - творчий процес, який передбачає створення оригінальної конструкції з різних матеріалів. Найчастіше це комбінація із скла з деревом, оргсклом або пластиком. Ціна острівця в ТЦ безпосередньо залежить від того, які види виробничої сировини використовувалися.

 

Популярні матеріали для виготовлення острівців

 • ДСП - простий і недорогий матеріал;

 • МДФ - дорожчий, але зносостійкий варіант;

 • Натуральне дерево - виріб з нього довговічний, виглядає розкішно;

 • Скло - практичний матеріал, що забезпечує повноцінний огляд продукції;

 • Метал у вигляді кріплень і окремих елементів надає виробу підвищену міцність і естетичність.

 

Щоб замовити індивідуальний торговий острівець, зверніться до наших менеджерів і вони запропонують оптимальний варіант для вашого бізнесу та в найкоротші  терміни втілять обраний вами варіант у реальність.

 

Замовте торговий острівець в компанії FFC - ми створимо для вас престижне, функціональне та привабливе торгове обладнання.