Спортивне табло

Саме led табло є найбільш інформативними, естетичними та функціональними. На нашому сайті ви зможете купити спортивне табло для різноманітних видів спорту: хокею, футболу, баскетболу, тенісу, волейболу, плавання, тощо.

Знаходячись на стадіоні, кожен вболівальник контролює хід гри, дивлячись на спортивне табло. Традиційно воно використовується для надання глядачам важливої інформації: назви команд, поточного рахунку, часу, періодів гри.

 

Ми виготовляємо табло у відповідності за вашими побажаннями, тому Ви отримаєте виріб з оптимальним функціоналом і дизайном.

 

Монохромні та повнокольорові спортивні табло

Повнокольорові спортивні табло для зовнішнього застосування - ідеальний вибір для великого стадіону. На такому табло може виводитись велика кількість інформації, яка краще сприймається, якщо важливі блоки виконані в різних кольорах. Враховуючі ці особливості також можна замовити повнокольорові табло для приміщень.

 

Монохромне спортивне табло для приміщень слід обирати для відображування мінімумуму інформації: назва команд і рахунок гри. Монохромні спортивні табло для зовнішнього застосування - оптимальне рішення для розміщення на тенісному корті, шкільному стадіоні, невеликому волейбольному майданчику, тощо.

 

Основні переваги спортивних лед табло

 • Компактність конструкції;

 • Висока інформативність;

 • Зручність виведення інформації;

 • Бюджетність (низьке споживання електрики).

 

Сучасні моделі спортивних led табло, виготовлених нашою компанією, відрізняються високою точністю роботи, яскравістю і барвистістю зображення. Вони привертають увагу і ефективно доносять інформацію максимальній кількості уболівальників.

 

Додаткова інформація, яка може відображатися на світлодіодному табло

 • Пряма трансляція гри для вболівальників з останніх рядів;

 • Повтор кульмінаційних фрагментів матчу;

 • Дані про гравців;

 • Відеоролики від спонсорів;

 • Час, температура повітря.

 

Простота обслуговування, висока надійність функціоналу з ресурсом роботи в 100 тис. годин, економне споживання електроенергії роблять використання світлодіодніх табло комфортним і фінансово обґрунтованим.

 

Електронні табло для спортзалу або зовнішнього застосування виготовляються на замовлення, тому відрізняються за розміром і типом: монохромні спортивні табло або повнокольорові (повнокольорові LED екрани бувають різних пікселів: від Р10-до Р4 для зовнішнього застосування і від Р10-за Р1 для внутрішнього застосування). Окрім індивідуальних, у нас також можна замовити переносні, універсальні спортивні табло для виїзних спортивних заходів.

 

Перед тим, як замовити спортивне табло, необхідно визначитися з наступними технічними параметрами:

 • Розмір виробу;

 • Кольори світлодіодів: повнокольорові або монохромні;

 • Піксельний крок;

 

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть скласти оптимальний проект табло, згідно ваших потреб.

 

Купити спортивне табло у нас вигідно, оскільки ми пропонуємо не тільки якісне led обладнання, але й максимально доступні ціни на всю лінійку продукції.

 

Спортивне табло виробництва компанії FFC стане ефективним і видовищним способом донесення аудиторії необхідної вам інформації.