Спортивне табло

Саме led-табло є найбільш інформативними, естетичними та функціональними. На нашому сайті ви зможете придбати спортивне табло для різноманітних видів спорту: хокею, футболу, баскетболу, тенісу, волейболу, плавання, тощо.

Табло для спорту виготовляється відповідно до ваших побажань, саме тому воно володітиме оптимальним функціонал та дизайном.

Знаходячись на стадіоні, кожен вболівальник контролює хід гри, дивлячись на спортивне табло. Традиційно воно використовується для надання глядачам важливої інформації: назви команд, поточного рахунку, часу, періодів гри.

 

Ми виготовляємо табло відповідно до Ваших побажань, тому Ви отримаєте виріб з оптимальним функціоналом і дизайном.

 

Монохромні та повнокольорові спортивні табло

Повнокольорові спортивні табло для зовнішнього застосування - ідеальний вибір для великого стадіону. На такому табло зображена велика кількість інформації, яка краще сприймається, якщо важливі блоки виконані в різних кольорах. Враховуючи ці особливості також можна замовити повнокольорові табло для приміщень.

 

Монохромне спортивне табло для приміщень слід обирати для відображування мінімумуму інформації: назва команд і рахунок гри. Монохромні спортивні табло для зовнішнього застосування - оптимальне рішення для розміщення на тенісному корті, шкільному стадіоні, невеликому волейбольному майданчику, тощо.

 

Основні переваги спортивних led-табло

 • Компактність конструкції;

 • Висока інформативність;

 • Зручність виведення інформації;

 • Бюджетність (низьке споживання електрики).

Сучасні моделі спортивних led табло, виготовлені нашою компанією, відрізняються високою точністю роботи, яскравістю і барвистістю зображення. Вони привертають увагу та ефективно доносять інформацію максимальній кількості вболівальників.

 

Додаткова інформація, яка може відображатися на світлодіодному табло

 • Пряма трансляція гри для вболівальників з останніх рядів;

 • Повтор кульмінаційних фрагментів матчу;

 • Дані про гравців;

 • Відеоролики від спонсорів;

 • Час, температура повітря.

 

Простота обслуговування, висока надійність функціоналу з ресурсом роботи в 100 тис. годин, економне споживання електроенергії роблять використання світлодіодних табло комфортним і фінансово обґрунтованим.

 

Електронні табло для спортзалу або зовнішнього застосування виготовляються на замовлення, тому відрізняються за ціною, розміром і типом: монохромні спортивні табло або повнокольорові (повнокольорові LED екрани бувають різних пікселів: від Р10-до Р4 для зовнішнього застосування і від Р10-за Р1 для внутрішнього застосування). Окрім індивідуальних, у нас також можна замовити переносні, універсальні спортивні табло для виїзних спортивних заходів.

 

Перед тим, як замовити спортивне табло, необхідно визначитися з наступними технічними параметрами:

 • Розмір виробу;

 • Кольори світлодіодів: повнокольорові або монохромні;

 • Піксельний крок;

 

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть скласти оптимальний проект табло, згідно з  вашими потребами.

 

Купити спортивне табло у нас вигідно, адже ми пропонуємо не тільки якісне led обладнання, але й максимально доступні ціни на всю лінійку продукції.

 

Спортивне табло, виготовлене  компанією  FFC стане ефективним способом донесення необхідної вам інформації до аудиторії.