Світлодіодне електронне табло

Головне призначення світлодіодного інформаційного табло - показ актуальної інформації. Для його виготовлення використовують сучасні процесори та якісні світлодіоди. Це забезпечує безпеку і надійність роботи готових виробів. Купити електронне табло в нашій компанії означає придбати довговічну й зручну в експлуатації новітню вивіску за доступною вартістю.

 

У бізнесі немає компромісів – ваш бізнес має ефективно привертати увагу та приносити стабільний прибуток. 

Програмоване світлодіодне поділяється на кілька різновидів:

 

Екран

Це повнокольорове табло, на яке виводяться зображення, фото, відео чи текст. Висока чіткість, яскравість, колірна насиченість, відсутність мерехтіння дозволяють використовувати його для різних цілей. Придбати  led-екран раціональне рішення для виведення відео та будь-яких кольорових зображень.

 

Рухомий рядок

Призначений для зображення текстових даних і знаків в рухомому режимі. Вбудованої пам'яті достатньо для зберігання великого обсягу інформації.

 

Годинник і термометр

Відображають температуру повітря, дату і час, а також дозволяють виводити будь-яке поєднання цифр, текстових знаків і чисел.

 

Світлодіодне табло для АЗС

Електронний стенд, на якому відображено наявність видів пального та актуальні ціни.

 

Табло для пунктів обміну валюти

Розрізняють за способом виводу даних: статичне або динамічне табло зі змінною інформацією. Є можливість задати певну висоту і колір символів, додати графічне зображення. У нашій компанії ви можете купити led-екран для внутрішнього і зовнішнього застосування.

 

Спортивне табло

Придбати інформаційне табло можна для будь-якого спортивного майданчика й запрограмувати його для виведення різної інформації: рахунку, часу, тайму, температури, назви команд тощо.

 

Технічні особливості виготовлення світлодіодних табло

Купити повноцінний екран можна для розміщення, як в приміщенні, так і зовні. Екрани для зовнішнього застосування відрізняються від екранів для приміщення тим, що обладнані додатковим захистом від різних атмосферних явищ.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні повноцінних екранів, які характеризуються надійністю і довговічністю, адже загальний ресурс роботи перевищує 100 тис. годин.

 

Для виробництва діодних табло ми використовуємо сучасні світлодіоди та модулі RGB. Технічні параметри світлодіодів: крок пікселя для зовнішнього застосування - P10, P8, P6, P5P4, для внутрішнього застосування - P10, P7.6, P6, P5, P4, P3, P2.5, P2. Ліцензійна програма керування, встановлення, налаштування, навчання - все це входить у вартість, тому замовляти світлодіодне табло вигідно.

 

Основні переваги діодних табло

  • Яскраве та оперативне інформування оточуючих;

  • Широке охоплення аудиторії;

  • Швидка зміна інформації, зручність сприйняття;

  • Ефективне привернення уваги внаслідок світлових ефектів;

  • Програмування відображення практично будь-якої інформації, можливість створення унікальних інформаційних об'єктів;

  • Можливість проведення онлайн-трансляцій;

  • Цілодобовий режим роботи;

  • Простота і надійність експлуатації;

  • Покращення іміджу підприємства.

 

Екрани для приміщення, або для зовнішнього застосування ефективні та надійні, саме тому будь - який вибір буде вдалим для вашого закладу: ТЦ, магазину, нічного клубу, стадіону, тощо.

Купити LED екран - значить отримати продуктивну сучасну вивіску для максимального інформування цільової аудиторії.

 

Щоб купити електронне табло високої якості за прийнятною вартістю, зверніться до нас. Фахівці FFC проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний за функціоналом і ціною варіант для вашого закладу.