Світлодіодне електронне табло

Головне призначення світлодіодного інформаційного табло - відображення актуальної інформації. Для його виготовлення використовують сучасні процесори та якісні світлодіоди. Це забезпечує безпеку і надійність роботи готових виробів. Купити електронне табло в нашій компанії означає придбати довговічну й зручну в експлуатації новітню вивіску за справедливою вартістю.

 

У бізнесі немає компромісів – ваш бізнес має ефективно привертати увагу та приносити стабільний прибуток. 

Програмоване світлодіодне поділяється на кілька різновидів:

 

Екран

Це повнокольорове табло, на яке виводяться зображення, фото, відео чи текст. Висока чіткість, яскравість, колірна насиченість, відсутність мерехтіння дозволяють використовувати його для різних цілей. Купити лед екран раціонально для виведення відео та будь-яких кольорових зображень.

 

Рухомий рядок

Призначений для відображення текстових даних і знаків в рухомому режимі. Вбудованої пам'яті досить для зберігання великого обсягу інформації.

 

Годинник і термометр

Відображають температуру повітря, дату і час, а також дозволяють виводити будь-яке поєднання цифр, текстових знаків і чисел.

 

Світлодіодне табло для АЗС

Електронний стенд, на якому відображається наявність видів і вартість палива.

 

Табло для пунктів обміну валюти

Розрізняють за способом виводу даних: статичне або динамічне табло зі змінною інформацією. Є можливість задати певну висоту і колір символів, додати графічне зображення. У нашій компанії ви зможете купити лед екран для внутрішнього чи зовнішнього застосування.

 

Спортивне табло

Купити інформаційне табло можна для будь-якого спортивного майданчику й запрограмувати його для виведення наступної інформації: рахунку, часу, тайму, температури, назви команд тощо.

 

Технічні особливості виготовлення світлодіодних табло

Купити повноцінний екран можна для розміщення, як в приміщенні, так і зовні. Екрани для зовнішнього застосування від екранів для приміщення відрізняються тим, що обладнуються додатковим захистом від різних атмосферних явищ.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні повноцінних екранів, які характеризуються надійністю й довговічністю, адже загальний ресурс роботи перевищує 100 тис. годин.

 

Для виробництва діодних табло ми використовуємо сучасні світодіоди і модулі RGB. Технічні параметри світодіодів: крок пікселя для зовнішнього застосування - P10, P8, P6, P5P4, для внутрішнього застосування - P10, P7.6, P6, P5, P4, P3, P2.5, P2. Ліцензійна програма керування, встановлення, налаштування, навчання, - все це входить у вартість, тому замовляти світлодіодне табло вигідно.

 

Основні переваги діодних табло

  • Яскраве та оперативне інформування оточуючих;

  • Широке охоплення аудиторії;

  • Швидка зміна інформації, зручність сприйняття;

  • Ефективне привернення уваги за рахунок світлових ефектів;

  • Програмування відображення практично будь-якої інформації, можливість створення унікальних інформаційних об'єктів;

  • Можливість проведення онлайн-трансляцій;

  • Цілодобовий режим роботи;

  • Простота і надійність експлуатації;

  • Покращення іміджу підприємства.

 

Незалежно від вашого вибору- екран для приміщення або зовнішнього застосування, -  рішення буде вдалим для будь-якого закладу: ТЦ, магазину, ресторану чи кафе, стадіону, нічного клубу, тощо. Купити LED екран - значить отримати продуктивну сучасну вивіску для максимального інформування цільової аудиторії.

 

Щоб купити електронне табло високої якості за прийнятною вартістю, зверніться до нас. Фахівці FFC проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний за функціоналом і ціною варіант для вашого закладу.